Sipariş Sepetiniz Boş  
ARAMA


26.2.2020 
BT 4500
   

- Cihaz numunelerin tamamı için hiç bir ön işleme tabi tutulmadan çalışabilmektedir. Cihazda STAT acil özelliği olmakta, acil numuneler sistemin çalışmasını durdurmadan girilmektedir.

- Cihaza aynı anda 40+40 farklı reaktif yüklenebilmektedir.

- Cihaz sürekli hasta yüklemeye uygun ve bir defada en az 100 numune (standart ve kalibratörler hariç) alabilecek kapasitededir, Numuneler cihaza raklar veya segmentlerle yüklenmektedir. Kontrol ve kalibratörlerin bulunduğu bölme soğutmalıdır.

- Cihaz reaktif tepsisi tüm reaktifleri, kontrol ve kalibratörleri soğutacak orijinal soğutma ünitesine sahiptir, Cihaz stand-by konumunda ve kapalı iken de soğutma ünitesi çalışmaktadır.

- Cihaz 1 numune probu, R1 ve R2 olmak üzere 2 reaktif probları bulunmaktadır. Her probun  sıvı seviye detektörü ve numune probunda fibrin dedektörü bulunmaktadır. Numune ve reaktif miktarı yetersiz olduğunda kullanıcıyı ikaz etme özelliğine sahiptir.

- Cihaz üzerinde orijinal ISE ünitesi bulunmaktadır. 

- Cihaz reaktif tepsisinde kaç ml ve kaç testlik olduğunu gösterir menü bulunmaktadır.   

- Cihaz gerekli durumlarda hata mesajı vererek kullanıcıyı uyarmaktadır. Neticeler bilgisayar aracılığı üzerinde hastane adı, hasta adı, hasta sonuçları, protokol numarası ve referans değerleri bulunan bir rapor halinde verilmektedir.

- Cihaz QC programına sahiptir. İstatistiksel hesaplamalar ve grafiksel döküm verilebilmektedir. 

- Cihaz patolojik numunelerde otomatik tekrar yapmakta, gerekli ise seyreltip tekrar çalışmaktadır. Sonuçlar dilüsyon katsayısı ile düzeltilerek rapor edilmektedir.

- Cihaz 220 Volt 50Hz şehir şebeke gerilimi ile çalışmaktadır. Ek Dosyayı indir